Gelinlik Rehberi - Anasayfa
Kışın Evlilik |  Gelinlik Modelleri |  Abiye |  Gelinlik Fikirleri |  Düğün Fikirleri |  Fotoğraf |  Organizasyon |  Balayı |  Güzellik ve Sağlık
 

Düğün Fikirleri


Kapadokya Balayı


Rock Star Düğünleri

Rock Star Düğünleri

Onlar sıra dışı yaşamlarıyla ön planda oldular. Bir dönemi şarkılarıyla coşturdular, kitleleri peşlerinden sürüklediler. Rock tarihine damgasını vuran isimler de bunca çılgınlık içinde evlenmeye vakit bulmuşlar. Bir çoğu beklenmedik kıyafetler ve ilginç şekillerde evlendiler. Kimilerinin evliliği fazla uzun sürmedi, kimileri de unutulmaz aşklardan biri olarak tarih sahnesine adını yazdırdı. İşte onlardan bazıları:

Kumsal Düğünleri

Kumsal Düğünleri

Yaza sayılı günler kaldı. Bahar kokuları içimize doluyor. Her yerde tomurcuklanmış ağaçlar sanki taze gelinlere düğün için ilham verir gibi her köşe başında karşımıza çıkıyor. Bu mevsimde ister istemez insanın için ferahlık ve neşeyle doluyor. Düğün sezonuna girmiş olmanın verdiği telaş bu sevince eklenince artık, yaz mevsimini hatırlatan her şey düğününüzün bir bir parçası haline gelebilir.

Tatlı Bir Trend: Şeker Büfeleri!

Tatlı Bir Trend: Şeker Büfeleri!

Son zamanlarda yapılan törenlerde şeker büfeleri koymak çok moda oldu. Birçok dekoratif şekilde kullanılabiliyor olması ve düğüne kattığı tat sayesinde her çeşit düğün için ideal!

Deniz Kokulu Düğünler

Deniz Kokulu Düğünler

Düğününüz teknede ya da sahil kenarında olacaksa, deniz teması tam size göre. Yaz coşkusunu her yönüyle yansıtacak olan bu düğün teması, neşeli ve eğlenceli bir düğün için harika bir seçim olacak. Bu temanın hakim rengi doğal olarak deniz ya da okyanus mavisi.

Üç Yeni Düğün Fikri: Puantiyeler, Çiçekler ve Harfler

Üç Yeni Düğün Fikri: Puantiyeler, Çiçekler ve Harfler

Birbirine benzeyen monoton düğünlerden sıkılmış olabilirsiniz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız düğününüz neden sizin imzanızı taşımasın? Bu durumda yaratıcı fikirlere ihtiyacınız var. Bu yazıda üç stil sahibi düğün fikrimiz var: puantiyeler, çiçekler ve harfler...

Yeşil Elma Temalı Düğünler

Yeşil Elma Temalı Düğünler

Yeşil elmalar dekorasyon için hem orijinal hem de eğlenceli bir fikir. Düğünlerinde çiçeklerden fazlasını arayanlar için de bütçe dostu bir dekorasyon malzemesi. En güzel tarafı da, düğünden sonra dekoru yiyebilecek olmanız.

Size Ait Bir Düğün Fikri! İlham Panoları

Size Ait Bir Düğün Fikri! İlham Panoları

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Hangi renkleri kullanacaksınız? Nasıl bir tarzı olacak? Bu kilit soruların cevaplarının önceden belirlerseniz, çiçek seçiminizden, masa ortası süslerine, gelin ayakkabısı seçiminden, diğer aksesuarlara kadar birçok detayda daha kolay karar verebilirsiniz.

İstanbul’dan Belçika’ya Bir Aşk Hikayesi

İstanbul’dan Belçika’ya Bir Aşk Hikayesi

Onların hikayesi, hayatın sürprizlerle dolu olduğunun bir göstergesi adeta. Gözdecan ve John Kasım 2008’de Belçika’da ilk düğünlerini yaptılar. “Yapmazsalar olmayacaktı” tarzı bir evlilik onlarınkisi... İkinci düğünleri ise Haziran 2009’da İstanbul’da gerçekleşti. Bu beklenmedik aşkın getirdiklerini ve düğünlerini Gözdecan’a sorduk.

Düğün Günü Fikirleri

Düğün Günü Fikirleri

Amerika'nın en ünlü düğün organizatörlerinden Martha Stewart, hem kendi web sitesinde hem de televizyon şovunda düğünleri kişiselleştirmekle ilgili fikirler veriyor. İşte Martha Stewart'ın şovundan düğününüzü kişiselleştirmeniz için birkaç fikir:

Kış Düğünlerine Taze Fikirler: Kış Bahçesi

Kış Düğünlerine Taze Fikirler: Kış Bahçesi

Kış düğünlerinin güzelliğini gözler önüne seren fikirler vermeye devam ediyoruz. Kış bahçesi, kış soğuğunda içinizi ısıtacak bir düğün fikri...
Düğün Fotoğrafçısı

Kapadokya balayı

Eğitim Gönüllüleri

Evlilik Yolunda İlham Almanız İçin Mevsimsel Detaylar

Dört mevsimsel kategoride, gelin adayı hangi mevsimde evlenecek olursa olsun, o mevsimin avantajlarını nasıl muhteşem anılara dönüştüreceğinden, dezavantajları ise nasıl fırsata çevirebileceğinden bahsettik. Her mevsimin kendine göre güzellikleri olduğu düşüncesinden hareketle, düğün hazırlık sürecinde, ilkbaharın, yazın, kışın ve sonbaharın farklılıklarını düğününüze nasıl yansıtabileceğinize dair ipuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. Keyifle gelinlik modelleri inceleyebilmeniz dileğiyle.

 
Gelinlik Rehberi - İlkbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Yazın gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Sonbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Kışın gelin olmak


Sitemiz Hakkında | Bize Ulaşın
Gelinlik