Gelinlik Rehberi - Anasayfa
Kışın Evlilik |  Gelinlik Modelleri |  Abiye |  Gelinlik Fikirleri |  Düğün Fikirleri |  Fotoğraf |  Organizasyon |  Balayı |  Güzellik ve Sağlık
 

 


 

Damla’nın Gelin Ayakkabıları Pınar Arkun’dan!

 


Külkedisi ayakkabısını buldu

Pek çoğumuzun tutkusu ayakkabılar, evlilik törenimizde de büyük role sahip. Düşünsenize tüm bekar kız arkadaşlarınızın ayakkabınızın altına isimlerini yazdırmak için sıraya girecek, benim pek çok arkadaşım şimdiden rezervasyonunu yaptırdı. Gelin ayakkabılarınız tören boyunca gelinliğinizin eteklerinin altına saklayacak kendini ama imzalar atılır atılmaz tüm dikkatleri üzerine çekecek. İlk dansınızı onlarla yapacaksınız ve muhtemelen gece boyunca da ayakta kalacaksınız. Ayakkabıların sizi rahat ettirmesi ve hem gelinliğinizle hem de düğün konseptinizle uyumlu olması gerekiyor, bu nedenle gelin ayakkabısı seçerken modeli kadar rahat olması da çok önemli.

Baharı müjdeleyen ilk hafta sonumuzu ayakkabı seçimine ayırmıştım. Editörümüzle beraber ilk durağım Pınar Arkun’un Bağdat Caddesi’ndeki sevimli, masalsı ve gelinlere layık mağazası oldu. Hepsi Pınar Arkun tarafından tasarlanan ve kişiye özel olarak yapılan ayakkabılar bir gelin adayı olarak beni açıkçası çok heyecanlandırdı, ama içlerinden birisi ile tıpkı gelinliğimde olduğu gibi özel bir bağ kuruldu. Pınar Arkun da çiçeği burnunda evlilerden, henüz 1.5 yıl olmuş. Bu arada ufak bir sır, o da benim evleneceğim yerde evlenmiş. Çok sıcakkanlı, çok samimi ve yardımsever, gözleri ışıl ışıl ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor.

Gelin olmak ve düğün üzerine uzun uzun konuştuk. Hep gelinlerin ayakkabısının vuracağından korkulur ya, Pınar Hanım’ın düğününde damat beyin ayakkabısı vurmuş. Ama mutluluk ve heyecandan düğün bitene kadar farkına varmamışlar.

Pınar Arkun’un mağazasında kendimi külkedisi gibi hissettim. O da benim iyilik perimdi ve bana çok özel, sihirli bir çift ayakkabı verdi. Pınar Arkun güzel sanatlar mezunu ve okuldayken de moda, ayakkabı ve aksesuar tasarımına yönelmiş. Tamamen gelin adaylarını düşünerek hazırladığı modelleri istediğiniz kumaş, süet ya da deriyle, istediğiniz renkte ve topuk ölçüsünde hazırlıyor. Ayrıca hayatımın modeli dediğiniz ayakkabılar varsa onlara da sizin için hayat veriyor. Bazı modelleri sizinle paylaşıyorum, ama benim ayakkabım sürpriz olsun.
Dilerim düğün günümde saat 12:00 olunca ben külkedisine, arabamız da balkabağına dönüşmez. Aslında dönüşse de olur çünkü ayakkabılarım hep benimle kalacak!

Diğer modeller ve iletişim için:

www.pinararkun.com

Pınar Arkun ayakkabı galerisi


Etiketler : , , , ,

 • çiğdem

  fiyatları ne aralıkta acaba

 • Atiye

  Çok daha güzelleri var .. Bunlar daha çok yazlık ayakakbı gibi..

 • burcu

  ben model ve renklerin özgünlük arayanlar için çok uygun olduğunu düşünüyorum Pınar’hanımın tasarımlarını beğendim, keşke kısa topuk ya da topuksuz tercih edenler için de bir kaç modelin fotoğrafı olsaydı.

 • Damla

  Pınar Arkun’un ayakkabıları el emeği göz nuru, kendi tasarımları dışında sizin beğendiğiniz modelleri de yapabiliyor. Ayrıca tüm boylardaki topuklarda da ayakkabı hazırlayabiliyor:)

 • editör

  Fiyatlar 250-350 lira arasında değişiyor. Bizden gidenlere %10 indirim var. Parola: Gelinlik Rehberi

 • merve

  ben de gelin ayakkabılarımı Pınar Hanım’dan aldım. Kendisi çok ilgili ve inanılmaz harika fikirler veriyor. Fiyatlar editörün yazdığı gibi ancak elinde bulanan modeller dışında tamamen yeni tasarım isterseniz fiyatlar artabiliyor. ama yine de herşeye değer:)

 • Damla

  Kesinlikle katılıyorum Merve’cim
  şu anda dans dersleri alıyorum ve dans hocamız ayakkabıların dans için de çok uygun olduğunu söyledi :) dolayısıyla topuklardan dolayı kafasında soru işaretleri oluşanların da içi rahat olsun :)

 • Pingback: Damatlık Asla Sona Kalmamalıymış - Gelinlik Rehberi

 • seyhan

  ya binim istedigim ince topuklu ve sade olması nişanlım uzun boylu ben ona göre daha kısayım ve fiyatı çok yüksekEvlilik Yolunda İlham Almanız İçin Mevsimsel Detaylar

Dört mevsimsel kategoride, gelin adayı hangi mevsimde evlenecek olursa olsun, o mevsimin avantajlarını nasıl muhteşem anılara dönüştüreceğinden, dezavantajları ise nasıl fırsata çevirebileceğinden bahsettik. Her mevsimin kendine göre güzellikleri olduğu düşüncesinden hareketle, düğün hazırlık sürecinde, ilkbaharın, yazın, kışın ve sonbaharın farklılıklarını düğününüze nasıl yansıtabileceğinize dair ipuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. Keyifle gelinlik modelleri inceleyebilmeniz dileğiyle.

 
Gelinlik Rehberi - İlkbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Yazın gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Sonbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Kışın gelin olmak


Sitemiz Hakkında | Bize Ulaşın
Gelinlik