Gelinlik Rehberi - Anasayfa
Kışın Evlilik |  Gelinlik Modelleri |  Abiye |  Gelinlik Fikirleri |  Düğün Fikirleri |  Fotoğraf |  Organizasyon |  Balayı |  Güzellik ve Sağlık
 

 


 

Uzun Kollu Gelinlikler

 


Kış mevsiminde evlenecek olanlar ya da kollarını tamamen açıkta bırakmak istemeyen gelinler için Jenny Peckham’dan farklı gelinlik modeli önerileri…

Farklı zevklere ve vücut tiplerine göre uzun kollu, transparan, dik yaka, kısa kollu ya da sıfır kol gelinlikler tercih edebilirsiniz.

379-traje-de-novia-con-mangas-grabo

Bileklerden bağlanan transparan kollar romatik bir hava yaratıyor. Bel drape ile vurgulanmış, değerli taşlarla süslenmiş. Benzer süslemeler yuvarlak yakada da kullanılmış. Göğüs arasında bırakılmış ufak yırtmaç, kısmen kapalı olan bu gelinliğe seksi bir hava vermiş.

379-traje-de-novia-con-mangas-chiang-mai

Yine sade görünümlü ama değerli taşlarla süslenmiş zarif bir gelinlik. Üst kısım drape ve gümüş işlemelerle bezenmiş. Kısa kollar sevimli ve orijinal bir görünüm vermiş ve dekoltenin seksiliğini dengelemiş.

379-traje-de-novia-con-mangas-tahlia

Bu pırıl pırıl gelinlik, V yakası ve tuvakar kollarıyla sade olduğu kadar vintage bir görünüme de sahip. Kumaşın pırıltısı göz alıcı ancak yine de gelinlik olarak değil de bir abiye elbise olarak daha uygun olabilir.

379-traje-de-novia-con-mangas-jeanne

Dik yaka gelinlik tercihi iddialı bir seçim olacaktır. Yakanın işleme,mücevherler ve kristallerle bezenmiş. Kollardan uzanan sarkancalar eteklerin hareketliliğine uyum sağlıyor.

379-traje-de-novia-con-mangas-berlin
Saten, şifon ve ipek bir arada kullanılmış. Gelinliğin orijinalliği truakar kollu şifon ceketin elbiseyle bütünleşmesi. Beldeki taşlı kemer ise bu birleşime son noktayı koyuyor.

Bu gelinlikler gösterişli değil belki ama son derece sade ve şık. Bu gelinlik modellerinin yakalarından esinlenip daha kabarık ya da A tipi eteklerle siz de kendi kollu gelinlik modelinizi yaratabilirsiniz.

Kaynak:hispabodas


Etiketler : , , ,Evlilik Yolunda İlham Almanız İçin Mevsimsel Detaylar

Dört mevsimsel kategoride, gelin adayı hangi mevsimde evlenecek olursa olsun, o mevsimin avantajlarını nasıl muhteşem anılara dönüştüreceğinden, dezavantajları ise nasıl fırsata çevirebileceğinden bahsettik. Her mevsimin kendine göre güzellikleri olduğu düşüncesinden hareketle, düğün hazırlık sürecinde, ilkbaharın, yazın, kışın ve sonbaharın farklılıklarını düğününüze nasıl yansıtabileceğinize dair ipuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. Keyifle gelinlik modelleri inceleyebilmeniz dileğiyle.

 
Gelinlik Rehberi - İlkbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Yazın gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Sonbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Kışın gelin olmak


Sitemiz Hakkında | Bize Ulaşın
Gelinlik