Gelinlik Rehberi - Anasayfa
Kışın Evlilik |  Gelinlik Modelleri |  Abiye |  Gelinlik Fikirleri |  Düğün Fikirleri |  Fotoğraf |  Organizasyon |  Balayı |  Güzellik ve Sağlık
 

 


Kış Gelini

Harikalar diyarının ya da bir peri masalının başrol oyuncularıdır kış gelinleri. Bir kar tanesi kadar zarif ve güzeldirler. Mevsimin hoyratlıkları, soğuk ve olumsuz hava şartları onları yıldıramaz. Bir buz prensesinin kararlılığıyla, doğru adımlar atarak, kışın güzelliğini düğünlerine taşırlar.

 
Kış Gelini

Kış Nikah Şekeri Fikirleri

 


Kış temalı nikah şekeri seçiyoruz

kış temalı nikah şekerleri

Nikah şekerleriniz kışın soğuğuna karşı, davetlilerin içini ısıtacak türden olsun. Kış düğün temasının sunduğu sayısız romantik seçenek sayesinde, bir köşeye atılan  sıradan nikah şekerlerinin yerine sıra dışı ve yaratıcı armağanlarla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz.

İçecek tozları

Sıcak çikolata kış mevsimin favorilerindendir. Üzerinde düğün tarihi, gelinin ve damadın isimleri bulunan tek içimlik paketler yıllarca hatırlanacak türden nikâh armağanlarıdır. Paketlerin içine sıcak çikolata yerine kahve, oralet tozu ya da bitki çayı koyabilirsiniz. Böylece düğünün ertesi günü konuklar evlerinde sıcak içeceklerini yudumlarken, “ne kadar şahane” bir düğün olduğunu konuşacaklar.

Bin bir çeşit

Klasik nikâh şekerlerini tercih ediyorsanız, onları üzeri kar tanesi desenli minik kutulara koyun. Kar tanesi temasını, farklı armağanlarda kullanabilirsiniz. Kar tanesi şeklinde minik çerçeve, kitap ayracı, kart tutacağı bunlardan bazıları.

İçinde gelinle damadın heykelcikleri ya da kardan adamla kardan kadın bulunan küçük kar küreleri, saklamaya değer ve muhteşem düğün armağanlarıdır.

Arkadaşlarınızla yapacağınız beyin fırtınaları bambaşka nikâh şekeri fikirlerini aklınıza getirebilir. Böylece çok az maliyetli ve yaratıcı seçenekler bulabilirsiniz. Nasıl bir nikâh armağanı seçerseniz seçin, üzerine kişisel teşekkür mesajınızı iliştirmeyi unutmayın.


Etiketler : , , ,Evlilik Yolunda İlham Almanız İçin Mevsimsel Detaylar

Dört mevsimsel kategoride, gelin adayı hangi mevsimde evlenecek olursa olsun, o mevsimin avantajlarını nasıl muhteşem anılara dönüştüreceğinden, dezavantajları ise nasıl fırsata çevirebileceğinden bahsettik. Her mevsimin kendine göre güzellikleri olduğu düşüncesinden hareketle, düğün hazırlık sürecinde, ilkbaharın, yazın, kışın ve sonbaharın farklılıklarını düğününüze nasıl yansıtabileceğinize dair ipuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. Keyifle gelinlik modelleri inceleyebilmeniz dileğiyle.

 
Gelinlik Rehberi - İlkbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Yazın gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Sonbaharda gelin olmak
Gelinlik Rehberi - Kışın gelin olmak


Sitemiz Hakkında | Bize Ulaşın
Gelinlik